Všech sponzorských darů si velmi vážíme a děkujeme.
Žáci a pedagogický sbor ZŠ Chlebovice

Školní rok 2021/2022

logo Hyundai
Děkujeme společnosti Hyundai Motor Manufacturing Czech se sídlem Průmyslová zóna Nošovice, Hyundai 700/1, 739 51 Nižní Lhoty.
Naše škola se zúčastnila 6. ročníku grantového programu „Společně 2021“ vyhlášeného společností Hyundai Motor Manufacturing Czech a náš zpracovaný projekt „Týpické setkávání“ patřil k vybraným vítězným projektům v kategorii Společně pro děti, která je zaměřena na podporu volnočasových aktivit a dětskou kreativitu.
Z vítězného grantu 20 000 Kč děti získaly etnické nástroje a tepee.

Týpické setkávání

Školní rok 2019/2020

Děkujeme firmě BG - B-S Michálek s.r.o. se sídlem K. H. Máchy 1612, 738 01 Frýdek–Místek, zastoupené panem Rudolfem Michálkem, za sponzorský dar ve výši 54 990 Kč, který byl využit k pořízení nové žákovské knihovny.
Pan Michálek rovněž obdaroval děti i vyučující sladkou odměnou za vydařené vánoční vystoupení.
Velmi si těchto darů vážíme a sponzorovi upřímně děkujeme.
Učitelé a žáci ZŠ Chlebovice

Žákovská knihovna pořízená díky daru BG - B-S Michálek s.r.o.

Školní rok 2018/2019

logo Alpress spol. r. o.
Děkujeme firmě Alpress spol. r. o. se sídlem Na příkopě 3243, 738 01 Frýdek-Místek, zastoupené p. Antonínem Ludvikem, za sponzorský dar ve výši 10 000 Kč. Tyto peníze budou využity pro účely rozvoje vzdělávání žáků.

logo ylumi s.r.o.
Firma ylumi s.r.o. se sídlem Hluboká 76, 738 01 Frýdek-Místek, zastoupená p. Kateřinou Kurečkovou, věnovala škole sponzorský dar ve výši 20 000 Kč. Tato částka poslouží k financování aktivit pořádaných vrámci vzdělávání žáků. Velmi děkujeme.

logo Hanwha Advanced Materials Europe s.r.o.
Děkujeme firmě Hanwha Advanced Materials Europe s.r.o. se sídlem Příborská 280, 739 42 Frýdek–Místek - Chlebovice, zastoupené panem Seung Heon Lee, jednatelem společnosti, za štědrý sponzorský dar, který bude využit ke zkvalitnění výuky žáků naší školy.