Škola je poskytovatelem dietního stravování podle vyhl. č. 17/2015 Sb.

Jídelníček pro ZŠ i MŠ

V tomto školním roce se stravné platí výhradně formou inkasní platby na účet č. 115-8689840267/0100 vždy desátého v měsíci.

Cena stravného

Celodenní strava pro dítě MŠ do 6 let stojí 45 Kč.
Celodenní strava pro sedmileté dítě MŠ stojí 46 Kč.
1 oběd pro žáka 7 - 10 let stojí 34 Kč.
1 oběd pro žáka 11 - 14 let stojí 35 Kč.

Odhlašování obědů

Odhlášení obědů je možné po zadání přístupových údajů na adrese www.estrava.cz. Přístupové kódy vám byly sděleny vedoucí školní jídelny. Obědy se odhlašují tentýž den nejpozději do 7:00 hodin.
ŠJ zabezpečuje obědy pro žáky pouze v době pobytu ve škole. První den nepřítomnosti žáka si můžete neodhlášený oběd vyzvednout do jídlonosiče. Druhý a další dny nemoci není nárok na oběd se sníženou sazbou – OBĚDY MUSÍ BÝT ODHLÁŠENY, v opačném případě bude účtován doplatek, který se skládá z režijních nákladů a mzdových nákladů. Druhý a další dny nemoci se obědy do jídlonosičů nevydávají.

Návod k odhlášení stravy ke stažení ve formátu PDF.

Vnitřní řád školní jídelny ke stažení ve formátu PDF.