Vítejte na stránkách základní školy a mateřské školy v Chlebovicích

Současnost

V letech 1996 - 1997 byla provedena rekonstrukce školy. Škola získala nové prostory - hernu pro školní družinu, učebnu, sborovnu, ředitelnu, sociální zařízení a skladové prostory. Budova byla nově omítnuta a opravena byla i školní kuchyně. Od školního roku 1996/1997 se vyučuje v 1. - 5. ročníku.

1. 1. 2003 vznikla příspěvková organizace s názvem Základní škola Frýdek-Místek Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace, jejíž součástí se stala mateřská škola. Nynější název je Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace.

Škola je umístěna v klidném vesnickém prostředí, je organizována jako neúplná malotřídní škola s prvním stupněm. Výuka probíhá ve čtyřech třídách.

Ve školním roce 2021/2022 základní školu navštěvuje 53 dětí.

Vzdělávací program

Název vzdělávacího programu: Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání, od 1. 9. 2016

Společnou cestou ke kvalitnímu vzdělávání ke stažení ve formátu PDF.

Zvyšování kvality školy ke stažení ve formátu PDF.

Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol ke stažení ve formátu PDF.

Čokoládová tretra ke stažení ve formátu PDF.

Zvládneme to spolu ke stažení ve formátu PDF.

EU peníze školám ke stažení ve formátu PDF.

FM - Education ke stažení ve formátu PDF.