Výsledky zápisu do ZŠ pro školní rok 2024/2025 ke stažení ve formátu PDF.

Současnost

V letech 1996 - 1997 byla provedena rekonstrukce školy. Škola získala nové prostory - hernu pro školní družinu, učebnu, sborovnu, ředitelnu, sociální zařízení a skladové prostory. Budova byla nově omítnuta a opravena byla i školní kuchyně. Od školního roku 1996/1997 se vyučuje v 1. - 5. ročníku.

1. 1. 2003 vznikla příspěvková organizace s názvem Základní škola Frýdek-Místek Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace, jejíž součástí se stala mateřská škola. Nynější název je Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace.

Škola je umístěna v klidném vesnickém prostředí, je organizována jako neúplná škola s prvním stupněm. Výuka probíhá v pěti třídách.

Ve školním roce 2023/2024 základní školu navštěvuje 64 dětí.

Vzdělávací program

Název vzdělávacího programu: Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání, od 1. 9. 2021

Příspěvek na obědy na ZŠ ve FM

Vážení rodiče,
dovolujeme si vás informovat, že náš zřizovatel, statutární město Frýdek-Místek, zavádí od 1. listopadu 2023 příspěvek na obědy pro žáky.

Účast v projektu je dobrovolná a podmínkou účasti je pobírání přídavku na dítě a zároveň trvalý pobyt žáka na území města Frýdku-Místku. Příspěvek je ve výši částky, kterou rodiče za obědy platí.

Přihlášení do projektu je snadné. K dispozici jsou formuláře v elektronické i papírové podobě. K přihlášce rodič pouze doplní potvrzení o pobírání přídavku na dítě anebo toto potvrzení může nahradit jednoduchým čestným prohlášením, že tyto přídavky pobírá.

Formulář v elektronické podobě najdete na našich stránkách po kliknutí zde a nebo jej obdržíte fyzicky na sekretariátu ředitelky. V případě nejasností vám samozřejmě pomůžeme formulář vyplnit.

S úctou
Mgr. Ilona Martínková,

Cesta ke kvalitnímu vzdělávání v ZŠ a MŠ Chlebovice ke stažení ve formátu PDF.

Ovoce, zelenina a mléko do škol ke stažení ve formátu PDF.

Doučování žáků škol ke stažení ve formátu PDF.

Společnou cestou ke kvalitnímu vzdělávání ke stažení ve formátu PDF.

Zvyšování kvality školy ke stažení ve formátu PDF.

Čokoládová tretra ke stažení ve formátu PDF.

Zvládneme to spolu ke stažení ve formátu PDF.

EU peníze školám ke stažení ve formátu PDF.

FM - Education ke stažení ve formátu PDF.